לוגו טקסט.png
2-02.png

מסדה 30

מסדה 19

מסדה 22

טבריה 15

במהלך ימי התערוכה יתקיימו סדנאות אמנות לציבור הרחב 

מי אנחנו?

 מתן נעמני

מתן, תושב שכונת הדר, עובד קהילתי בבריאות הנפש, אמן, ויוצר. עבדתי כמדריך סדנאות וחוגי גרפיטי ואמנות לילדים ונוער והצגתי בתערוכות בירושלים. חלק מהצוות בבית הקהילתי טבריה 15. ניתן לראות עבודות נוספות שלי על קירות הבית הקהילתי ובשוק תלפיות.

דור אן-אלי

דור אן-אלי, אמנית גרפיטי, מאיירת, מפיקת אירועי אמנות קהילתיים. בעשור האחרון אני עוסקת בחינוך, ובניסיון לשלב בין חינוך לאומנות. שרופה על חיפה, כי זו העיר הכי יפה ומגוונת שיש.

הדס דוכן

הדס דוכן, אמנית מיצב ורישום המושפעת מתופעות ביולוגיות, פיזיקליות וכימיות ובוחנת את הקשר, ההשפעה והמתח הקיים ביניהם לבין המבנה המנטלי של האדם והחברה.

הדס בוגרת BFA ממחלקה לאמנות בבצלאל.

ליר בר

ליר בר, מאיירת ומעצבת גרפית. הטבע הוא חלק בלתי ניפרד מחיי, ומהווה השראה גדולה בשבילי. אני משוטטת, מתבוננת ואוהבת לאסוף השראה מהחוץ. את חיפה הכרתי באמת במהלך הלימודים והיום היא בית בשבילי.

מיכל פייויליס, מטפלת מוסמכת באומנות (M.A), עם הכשרה בבריאות הנפש מבוגרים ובני נוער על הרצף האוטיסטי. מעל לעשור נעה בארץ ובכל פעם מוצאת גלגולים שונים בחיפה.

מציירת ויוצרת מאז שזוכרת את עצמי באפנים מגוונים.

עדי, ילידת חיפה, בוגרת המחלקה לאמנות בבצלאל, וכיום בשלהי לימודי הטיפול באמנות. 

אני רואה וחיה את החיבור בין אמנות וקהילה, את הצורך והמרחב שהראשון פותח עבור האוכלוסיה ככלל וכפרט, והיכולת לחבר ביניהם.

מיכל פייויליס

נעה ביבר, אני גרה בקבוצה עם חברים שלי מתנועת דרור ישראל בחיפה הדר. מבחינתי הניגודיות שיש בעיר היא מקום להשראה וליצירה, עברתי פה הרבה מאוד דירות וכל אחד מהיצירות שציירתי היא משכונה שגרתי בה ומקום שנהגתי לשבת בו והנוף שהיה לי ממנו.

עין נחמדה 1-01.png

אמנים חיפאים מתארים את חיפה דרך עיניהם

עדי פז

נעה ביבר